Matrix Biolage VolumeBloom Full-Lift Volumizer 250 ml

Objemový sprej pre jemné vlasy bez objemu. Neoplachující sprej, ktorý vypĺňa priestor vo vlasových vláknach a dodáva im objem, ktorý nezplihne. Zloženie je...
Garantovaný nákup z Vivantis.sk

Na sklade • 1 variant96 % • 3 570 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant1,95 €97 % • 94 513 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,5 €97 % • 26 840 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,7 €97 % • 13 499 recenziíShop roka '23 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €96 % • 7 561 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma91 % • 187 527 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,89 €98 % • 443 recenziíĎalšie informácie

pre objem vlasov

• , zakúpené v Vivantis.sk

• Neuveriteľný objem
  • , zakúpené v Notino

• výborný produkt! len treba vždy po jeho nanesení vyfúkať vlasy s kefou, nie len klasicky vysušiť fénom ... aby to malo svoj efekt aj na druhý deň sú resp. majú moje vlasy objem, odporúčam :)
  • , zakúpené v ELNINO.SK

Pouzivam uz dlhsie a vyhovuje mi.

Značka
Druh vlasov
pre jemné a riedke vlasy
Účinok
pre objem vlasov

Objemový sprej pre jemné vlasy bez objemu.

Zloženie je inšpirované rozvinutým kvetom bavlníka, ktorý je vzdušný a dlhodobo nadýchaný. Dodajte zľahnutými vlasom objem vďaka najmodernejšej technológii inšpirované prírodou, ktorá napodobňuje rozvíjajúce sa kvet bavlníka. Vďaka schopnosti rozširovať priestor vo vlasových vláknach je účes vzdušný s dlhotrvajúcim objemom v pohybe.

Obsahuje extrakt zo pšeničného proteínu, je bez parabénov.

• Textúra: ľahká hmla v spreji
  • Typ vlasov: jemné, spľasnuté vlasy

Použitie:

Nastriekajte nie uterákom presušené vlasy od korienkov ku končekom. Neoplachujte. Vyfúkajte fénom pre extra objem.

• , zakúpené v Vivantis.sk

• Neuveriteľný objem

• , zakúpené v ELNINO.SK

Pouzivam uz dlhsie a vyhovuje mi.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• Spraví pekný objem bez vačšej námahy . Odporúčam
  • , zakúpené v Notino

Efekt slabý, očakávania boli väčšie.

• , zakúpené v Notino

• Dlho som uvažovala nad jeho kúpou a nakoniec nie som veľmi spokojná, po použití mam veľmi suché vlasy
  • , zakúpené v Jedenklik.sk

• všetko

Som spokojna,produkt som už používala predtým

• , zakúpené v Notino

Som spokojna s tymto sprayom